Дякую Діккенс! Історія винекнення KUNI CLUB

 

Чи знаєте ви що президент США Джон Кенеді був правнуком Чарльза Діккенса, а вбив його ревнивий прихільник Мерелін Монро через історію яку започаткував ще дід?  

Як це трапилося?

Почнемо з початку. 

Під час світової виставки 1851 року, у середмісті Лондона, на вулиці, відомій своєю багатою культурою та вільними манерами, відбувалася дивовижна подія, яка змінила хід історії вічного міста. В цей день, у тихих закутках міста, збиралася група ексцентричних та прогресивних особистостей, котрі мали одну спільну пристрасть.

Коли суспільство вдавалося до непримиренної стриманості, надзвичайно винахідлива і надзвичайно прогресивна для свого часу людина, вирішила відкрити клуб, який відображав би його погляди на життя - "KUNI CLUB". Місце, де люди могли б вільно виражати свої бажання та насолоджуватися ними без будь-якого сорому або засудження.

Засновником цього унікального клубу став сам Чарльз Діккенс, відомий своїми незвичайними поглядами на життя та високим рівнем креативності. Він був відданим прихильником вільних ідей і вважав, що сексуальність - це не щось засуджуване, що треба заборони та стигматизувати, а невід’ємна частина щасливого повноцінного життя. Відсутність же сексуальності, на його думку, була причиною багатьох непорозумінь у суспільстві.

Звістка про відкриття цього клубу розійшлася Лондоном як спалах, але багато хто прийняв це як жарт. Чарльз, відомий своїм ексцентричним характером, роздавав запрошення з гаслом «До нових горизонтів задоволення!» у вигляді римувань та гумористичних каламбурів, що змушували деяких людей кипіти від сміху, а інших мерщій бігти до церкви щоб повернути собі релігійну рівновагу.

Перша зустріч клубу відбулася у приміщенні таверни, де Чарльз влаштував чудовий бенкет з фруктів та вина, щоб усі члени клубу могли насолоджуватися смаком і ароматом.

Згодом таверна змінила назву на «KUNI PUB» і стала не лише місцем для задоволення смакових рецепторів, але і ареною для найнеймовірніших для того часу експериментів. Наприклад в одному з епічних моментів, члени клубу вирішили провести "конкурс на кращий спосіб використання квітів", а переможцем стала пара яка використала гілку з квітами колючого англійського терену започаткувавши окремий напрям розвитку сексуальності - БДСМ.

Завзятість Чарльза, та підтримка відомої виконавиці опери, яка була його справжньою коханкою, зробили "KUNI CLUB" відомим у всьому Лондоні. Закутки клубу стали сценою для найекстравагантніших вечірок, де еліта міста могла розслабитися та насолодитися своїми таємними фантазіями.

А ось історія сім'ї Кенеді почалась саме з народження позашлюбного сину Чарльза Діккенса від оперної певиці. Спочатку батько переховував сина в Ірландії під іменем Оскар Уайльд, далі допоміг йому переїхати у США. Тож насправді Уайльд не помер у 1900 році. Розачарувавшись в гомосексуальних відносинах Оскар змінив ім’я на Патрік Кенеді (призвище Діккенс він звісно не міг взяти) та переїхав в США де відкрив для себе привабливість сексуальних відносин з на жінками.

Започаткувавши в 1901 році KUNI CLUB у США він очолював його майже 20 наступних років. Переїзд в США відбувся за рекомендацією батька, оскільки сам Діккенс відвідавши в перший раз США у 1842 році зрозумів, що ця країна ідеальна для розвитку ідей свободи. Діккенс підтримав відміну рабства та під час візиту до США відвідав Білий Дім, де зустрівся з президентом Джоном Тейлором. Згодом ідея того що хтось з його нащадків стане президентом міцно засіла в голові Дікенса, реалізувавшись не без його підтримки за 2 покоління внуком Діккенса - Джоном Кенеді. 

Ще будучи сенатором, Джон Кенеді став спадковим президентом клубу KUNI CLUB у США. Саме там у 1946 році він познайомився з Мерелін Монро, роман з якою тривав до літа 1962 року. А ось вбивство скоріш за все скоїв ревнивий прихильник Монро, який заздрив яскравим відносинам зіркової пари. 

Але повернемося до KUNI CLUB в Англії де події розвивалися швидко і яскраво. 

Була створена школа де джентльмени та леді навчалися примудростям. Школу назвали Kuniversity (Куніверсітет), випускникам видавали дипломи Кунімагістрів, а за особливі досягнення нагороджували званням «Кунілицар».  

Незважаючи на те, що "KUNI CLUB" був початково створений для вузького кола любителів кунілінгусу, з часом він став символом відкритості та прийняття сексуальної свободи. Його вплив поширився далеко за межі Лондона, ідея створення клубів для виразу сексуальної свободи розповсюдилася по всій Європі, роблячи свій внесок у розвиток сексуальної революції XIX століття.

"KUNI CLUB" завжди був місцем для відкритої розмови і відвертості. Через його двері пройшли найрізноманітніші люди - від молодих артистів до визначних осіб вищого суспільства, всі вони об'єднувалися спільною метою: знайти радість у непересічних способах вираження своєї сексуальності.

Навички отримані у клубі впливали на політичні сили, змінювали напрям розвитку економіки та задавали напрямки розвитку мистецтва.

Отже, хоча "KUNI CLUB" почався як жарт, він швидко перетворився на легендарне місце, що пропагувало сексуальну освіченість та дарувало сміх і задоволення багатьом поколінням. А гасло клубу любителів та любительок стало «Дякую Діккенс!»

Піонерами сексуальної освіченості були і інші видатні історичні постаті такі як Жанна Д’арк та Джордано Бруно, але це вже окрема історія, якою ми невдовзі поділимося.